• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/susehripolatkoyluler/
                                                                             SUŞEHRİ POLAT KÖYÜ
                                                                         - Badı saba benden selam söyle sılaya -


12.Ay Toplantısı

2022 ARALIK AYI TOPLANTIMIZI YAPTIK

Pnedikte Mehmet ışıgin evinde toplandık.Topantıya yaklaşık 21 kişi katıldı.Toplantımıza köy büyüğümüz zülfikar  Şener de katıldı.

Seyfettin Keskin ve İsrafil Altın hocamız yasin suresini,Şener Keskin ,Celalettin keskin  kısa sureleri okudu.Seyfettin hocamız yılbaşı  akşamına denk gelen mekkenin fethini anlatan  bir sohbet yaptı.Daha sonra okuduğumuz hatmi şerifin duasını yaptkı.Başta hane ve ikram  sahibinin geçmişlerine ve tüm geçmişlerimize hediye ettik.Rabbim cümlesine ve cümle şehitlerimize rahmet eylesin.


Köyümüzde yapılacak işler ile konuştuk ve  yapılması gerekenler hakkoında görüş alışverişinde bulunduk.Sohbetimiz verilen ikramla birlikte eski anıların anlatıldığı ve geçmiş günlerin yadedildiği  sohbetler ile devam etti.Toplantımız gelecek toplantının yapılacağı tarih ve cüzlerin dağıtımı ile sona erdi.Köylülerimizden ricamız mümkün oldıuğu kadar toplantılara gelmeye bakalım.biraz duyarlı olalım.
Gelecek sefer toplantımız 25 Subat 2023 günü çengelköyde  Mahmut Işık ta olacak..Bizleri ağırlayan ikramları ve hizmeti ile güzel bir toplantı olmasına vesilen olan Mehmet ışık ve ailesine teşekkür ediyoruz.
Allah razı olsun.31 Aralık 2022
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret48230
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.304532.4339
Euro34.423434.5613
Hava Durumu
POLATDERESİ VİDEOLAR
SUŞEHRİHABER SİTESİ
REKLAM