• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/susehripolatkoyluler/

7.Ay Toplantısı

TEMMUZ AYI TOPLANTISI YAPILDI

ESATPAŞADA KENAN ULUDAĞIN EVİNDE BULUŞTUK

Toplantımıza yaklaşık yirmi altı  kişi katıdı.Katılan köylülerimize ve misafirlere teşekkür ediyoruz. Toplantımıza köyümüzün büyüklerinden Niyazi uludağ ve Bayram keskin de katıldı.
Akşam namazından sonra Seyfettin keskin ve Şener keskin Yasin suresini ve kısa sureleri okudular.Seyfettin hocamız kısa bir sohbet yaptı.Daha sonra okuduğumuz hatmi şerifin duasını yaptı.Başta hane sahibinin geçmişleri ve tüm geçmişlerimize hediye ettik.Rabbim cümlesine ve cümle şehitlerimize rahmet eylesin.Sohbetimiz verilen ikramla birlikte eski anıların anlatıldığı ve geçmiş günlerin yadedildiği  sohbetler ile devam etti.Niyazi abi geçmiş anılarında 1969 yılında Polatköyünün ilk traktörünün alınması hikayesini ve diğer anılarını bizlerle paylaştı. Toplantımız gelecek toplantının yapılacağı tarih ve cüzlerin dağıtımı ile sona erdi.Köylülerimizden ricamız mümkün oldıuğu kadar toplantılara gelmeye bakalım.biraz duyarlı olalım.
Gelecek ay ki toplantı 4 Ağustoz 2018 tarihinde Zeki Işık da yapılacak.Evini köylülerine açan ve Kenan kardeşimize teşekkür ediyoruz.allah razı olsun.
01,07,2018
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret24469
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.53868.5728
Euro10.085810.1262
Hava Durumu
POLATDERESİ VİDEOLAR
SUŞEHRİHABER SİTESİ
REKLAM
ESMA-ÜL HÜSNA