• https://www.facebook.com/susehripolatkoyluler/
                                                                                  SUŞEHRİ POLAT KÖYÜ
                                                                         - Badı saba benden selam söyle sılaya -


2:Ay Toplantısı

ŞUBAT AYI TOPLANTIMIZI YAPTIK

Sultanbeyli de  İsrafil Altının evinde toplandık.Topantıya yaklaşık 22 kişi katıldı.Toplantımıza köyümüzün emektar çobanı Cafer Işık ta katıldı.

Seyfettin Keskin,Şener Keskin ve Mustafa Altın hocamız yasin suresini,Diğer arkadaşlar da kısa sureleri okudu.Seyfettin hocamız müminlerin komşuluk haklarını anlatan güzel sohbet yaptı.Daha sonra okuduğumuz hatmi şerifin ve diğer okunan iki adet hatimin duasını yaptkı.Başta hane ve ikram  sahibinin geçmişlerine ve tüm geçmişlerimize hediye ettik.Rabbim cümlesine ve cümle şehitlerimize rahmet eylesin.

Sohbetimiz verilen ikramla birlikte eski anıların anlatıldığı ve geçmiş günlerin yadedildiği  sohbetler ile devam etti.Toplantımız gelecek toplantının yapılacağı tarih ve cüzlerin dağıtımı ile sona erdi.Köylülerimizden ricamız mümkün oldıuğu kadar toplantılara gelmeye bakalım.biraz duyarlı olalım.
Gelecek ay toplantımız 14 Mart 2020 günü Çengelköyde Yalçın Erdem de  olacak..Bizleri ağırlayan ikramları ve hizmeti ile güzel bir toplantı olmasına vesilen olan İsrafil Altına ve ailesine teşekkür ediyoruz.
Allah razı olsun.8 Şubat 2020
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret50886
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.015833.1481
Euro36.089036.2337
Hava Durumu
POLATDERESİ VİDEOLAR
SUŞEHRİHABER SİTESİ
REKLAM