• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/susehripolatkoyluler/
                                                                             SUŞEHRİ POLAT KÖYÜ
                                                                         - Badı saba benden selam söyle sılaya -


3.Ay Toplantısı

Yalçın Erdemde köy toplantımızı ilk günkü aynı aşk ve şevk ile gerçekleştirdik.Katılanlara teşekkür ederiz.Toplantımıza yaklaşık 25 kişi katıldı.Toplantımıza erdem ailesinin gençleri katılarak köylüleri ile tanışma fırsatı buldular.Seyfettin Keskin,Şener Keskin ve İsrafil Altın hocamız yasin suresini,Diğer arkadaşlar da kısa sureleri okudu.Seyfettin hocamız müminlerin değişen dünyada daha uyanık ve imani yönden samimi olmamızı  anlatan güzel sohbet yaptı.Daha sonra okuduğumuz hatmi şerifin ve diğer okunan hatimin duasını yaptık.
Başta hane ve ikram  sahibinin geçmişlerine ve tüm geçmişlerimize hediye ettik.Rabbim cümlesine ve cümle şehitlerimize rahmet eylesin.
Sohbetimiz verilen ikramla birlikte eski anıların anlatıldığı ve geçmiş günlerin yadedildiği  sohbetler ile devam etti.Toplantımız gelecek toplantının yapılacağı tarih ve cüzlerin dağıtımı ile sona erdi.Köylülerimizden ricamız mümkün oldıuğu kadar toplantılara gelmeye bakalım.biraz duyarlı olalım.
Gelecek ay toplantımız 4 Nisan 2020 günü Pendikte Murat Kaya da  olacak..Bizleri ağırlayan ikramları ve hizmeti ile güzel bir toplantı olmasına vesilen olan Yalçın Erdem ve ailesine teşekkür ediyoruz.Allah razı olsun.
7 Mart 2020
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret49476
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Hava Durumu
POLATDERESİ VİDEOLAR
SUŞEHRİHABER SİTESİ
REKLAM