• https://www.facebook.com/susehripolatkoyluler/
                                                                                  SUŞEHRİ POLAT KÖYÜ
                                                                         - Badı saba benden selam söyle sılaya -


5. Ay Toplantısı

MAYIS AYI TOPLANTISINI YAPTIK

Toplantımız küçüksuda hüsamettin keskin kardeşimizin verdiği iftarlı yemek ile başladı.Yemeğe yaklaşık yirmi yedi kişi katıdı.Katılan köylülerimize teşekkür ediyoruz. 

Akşam  iftar naktine kadar Seyfettin keskin ve şener keskin tarafından okunan Yasin suresi ve kısa sureler okundu.
Şeyfettin hocamız içine bulunduğumuz ramazan ayında orrun maddi ve manevi faydalarını anlatan kısa hadisi şerif ile kısa bir sohbet yaptı.Daha sonra okuduğumuz hatmi şerifin duasını yaptkı.Başta hane ve ikram  sahibinin geçmişlerine ve tüm geçmişlerimize hediye ettik.Rabbim cümlesine ve cümle şehitlerimize rahmet eylesin.
Sohbetimiz verilen ikramla birlikte eski anıların anlatıldığı ve geçmiş günlerin yadedildiği  sohbetler ile devam etti.Köyümüzün yaylası olan çakmakkır yaylasına  bayramdan sonra ağaç dikmek için görüşme yaptık.İnşallah  yaylamızı ağaç fidanları ile buluşturacağız.
Ayrıca gençlerimize örnek olan ,tüm toplantı ve etkinliklerimize katılan muhammet ışık kardeşimize kitap hediye ettik.allah razı olsun.Diğer köyümüzün gençlerine örnek olsun.Toplantımız gelecek toplantının yapılacağı tarih ve cüzlerin dağıtımı ile sona erdi.Köylülerimizden ricamız mümkün oldıuğu kadar toplantılara gelmeye bakalım.biraz duyarlı olalım.
Gelecek ay ki toplantımız köylülerin büyük bir kısmı bayrama köye gideceğinden  7 Haziran  2019 tarihinde Polat köyünde Hüseyin yılmazda yapılacak.Bizleri ağırlayan ikramları ve hizmeti ile güzel bir toplantı olmasına vesilen olan hüsamettin keskin ve ailesine teşekkür ediyoruz.
Allah razı olsun.19 Mayıs 2019
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret50036
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257
Hava Durumu
POLATDERESİ VİDEOLAR
SUŞEHRİHABER SİTESİ
REKLAM