• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/susehripolatkoyluler/
                                                                             SUŞEHRİ POLAT KÖYÜ
                                                                         - Badı saba benden selam söyle sılaya -


1.Ay Toplantısı

OCAK AYI TOPLANTIMIZI YAPTIK

Pendik te Mehmet Işıkın evinde toplandık.Topantıya yaklaşık 26 kişi katıldı.Toplantımıza muhtarımız Hüseyin yılmaz da katıldı.

Seyfettin Keskin ve İsrafil Altın hocamız yasin suresini,Adem altın,Celalettin keskin  kısa sureleri okudu.Seyfettin hocamız müminlerin vasıflarını anlatan güzel sohbet yaptı.Daha sonra okuduğumuz hatmi şerifin duasını yaptkı.Başta hane ve ikram  sahibinin geçmişlerine ve tüm geçmişlerimize hediye ettik.Rabbim cümlesine ve cümle şehitlerimize rahmet eylesin.
Muhatrımız köyümüzle ilgili yapılacak talepleri aktardı.Köyün girişine tabela yapılması,köy konağı ve misafirler için masa sandalye alınması ve köy etrafındaki gübrelerin kaldırılması konuşuldu.
Sohbetimiz verilen ikramla birlikte eski anıların anlatıldığı ve geçmiş günlerin yadedildiği  sohbetler ile devam etti.Toplantımız gelecek toplantının yapılacağı tarih ve cüzlerin dağıtımı ile sona erdi.Köylülerimizden ricamız mümkün oldıuğu kadar toplantılara gelmeye bakalım.biraz duyarlı olalım.
Gelecek ay toplantımız 8 Şubat 2020 günü Sultanbeyli de İsrafil altın da  olacak..Bizleri ağırlayan ikramları ve hizmeti ile güzel bir toplantı olmasına vesilen olan Mehmet ışık ve ailesine teşekkür ediyoruz.
Allah razı olsun.4 Ocak 2020
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret36757
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.781718.8569
Euro20.501920.5841
Hava Durumu
POLATDERESİ VİDEOLAR
SUŞEHRİHABER SİTESİ
REKLAM